Grote clubactie van start

Gepubliceerd op vrijdag 14 september 2018

Op 15 september 2018 gaat de Grote Clubactie weer van start. Steun onze club: koop loten en maak kans op mooie prijzen!

Binnenkort kun je ze weer verwachten: twirlsters aan je deur! Met de grote clubactie steun je onze vereniging. Door loten te kopen. Je maakt dan kans op mooie prijzen, en steunt Surprise. Want een deel van de lotenopbrangst komt ten goede aan de club. Koop dus die loten! 

En ben je lid van Surprise, dan kun je helpen door loten te verkopen. Aan je opa, oma, buurman of tante Truus. Samen halen we als vereniging, met elkaar, een mooi bedrag binnen voor de club. Verkoop dus die loten! 

De actie duurt een week. De start is op 15 september. Steun Surprise!

 

Geef als eerste een reactie


Je kunt deze HTML tags gebruiken: <a><br><strong><b><em><i><blockquote><code><ul><ol><li><del>
Bijvoorbeeld: <b>deze tekst is vet!</b> om de tekst vet te maken: deze tekst is vet!


CAPTCHA Image
Ander plaatje